Automatizace a Digitalizace

Odemkněte plný potenciál robotické automatizace procesů (RPA) s naším certifikovaným týmem odborníků. Jako oficiální partneři všech hlavních produktů RPA zjistěte, jak naše služby RPA využívají nejmodernější technologie k zefektivnění vašich procesů, zvýšení produktivity a úspěchu.

Automation Anywhere logo
UiPath logo
Blueprism logo
Power Automate logo

Zažijte budoucnost efektivního zpracování faktur! Podívejte se na naši video ukázku, která předvádí robota, který bezproblémově vyplňuje faktury do systému SAP. Staňte se svědky síly automatizace a inovací v akci.

Kliknutím sem přehrajete video.


S prokázanou dokonalostí a dlouhou životností v tomto odvětví jsme hrdí na to, že můžeme oznámit náš úspěch jako Zlatý partner pro Automation Anywhere. Jako důvěryhodného a ověřeného poskytovatele služeb je náš závazek dodávat špičková automatizační řešení podpořen mnoha lety zkušeností a odborností.

Automation Anywhere Verified Cervices Partner

Automation Anywhere logo

Zpracování faktur přes document automation

Tento digitální pracovník se používá interně ve společnosti Automation Anywhere. Tato automatizace nejen šetří našim účetním analytikům drahocenný čas, ale také snižuje chyby, potřebu přepracování a zároveň dodržuje standardy SOX.

Roční úspora 800 hodin + 200 hodin úspor dodatečných úprav, 1000 hodin úspor v zaškolení nových zaměstnanců
klikutím na logo zobrazíte video


Proč nás vybrat

Máme bohaté zkušenosti na trhu s automatizací podnikových procesů. Naši odborníci mají hluboké znalosti a rozsáhlou praxi v implementaci RPA (Robotic Process Automation), AI (Artificial Intelligence) a IT poradenství, což nám umožňuje navrhovat a realizovat řešení, která přesně odpovídají potřebám našich klientů.

Jsme hrdí na naše partnerství s Automation Anywhere, světovým lídrem v oblasti RPA. Jako verifikovaný service provider se zlatým partnerstvím máme přístup k nejnovějším technologiím a nástrojům, což nám umožňuje poskytovat špičková řešení a služby na nejvyšší úrovni.

Pojďme se vznést do nových výšin

Jste připraveni využít neomezené možnosti automatice? Kontaktujte nás ještě dnes a začněte svou cloudovou cestu s důvěrou, podpořenou odbornými znalostmi specialistů v oblasti RPA

Pozdvihněte své podnikání pomocí cloudových inovátorů – kde se inovace snoubí s cloudem.